Kostüm Partilerinde

Fantezi Kostüm Nedir Ve Ne Fakatçla Kullanılır?
Fantezi kostüm son dönemlerde özellikle ilişkide az buçuk henüz renk izafe etmek talip kişiler tarafından kullanılmaya saksılandı. Hatta farklı etkinliklerde de kullanılabilmekte olan fantezi kostümler karşı düşkünlük edilenleri açıklıyoruz.
Fantezi Kostüm Nedir?

Fantezi kostüm, alışılagelen kullanılan giyim tarzından farklı bir şekilde tasarlanmış ve farklı amaçlar kucakin kullanılan kostümlerdir. Özellikle cinsel evetşamda henüz oynak ve gır gır bir taban halk etmek için kullanılır. Fantezi kostümleri takmak, ilişkilere yeni bir durum kazandırmak ve çiftler arasındaki bağı ve samimiyeti arttırmak kucakin oldukça hayırdır.

Ne Fakatçla Kullanılır?

Fantezi kostüm, cinsel evetşamda henüz neşeli bir hale iletmek kucakin kullanılır. Seks hayatınızda monotonluğun olması ve normalin dışına çıkamamanız sizi sıkmaya saksıladıysa fantezi kostümler tam sizin kucakin! Partnerinize henüz alımlı kabul etmek ve sizi henüz lüks arzulamasını getirmek kucakin farklı bir tarza bürünebilirsiniz. Bu anlamda rastgele bir kostüm yeğleme etmeniz mümkündür. Örneğin işçi-köle, er, polis, hekim, hemşire kadar mesleklerden gelmişçesine sunulan kostümler yardımıyla hem eğlenir hem de yoğun bir takanak evetşarsınız.

Fantezi kostümler yalnızca cinsel evetşamda değil, özel günlerde de kullanılabilir. örneğin sevgilinizle bile yeni yıl, yıl dhuzurümü kadar özel günlerinizde farklı kostümler yeğleme edebilirsiniz. örneğin Noel Peder ve Noel Aba kostümleriyle yeni yıla girerken ortaya farklı bir hava katabilirsiniz. Bu anlamda esasta fantezi kostümleri takmak hayatınızın her çabucak muhtemel!

Erkekler İçin En Pop Fantezi Kostüm Seçenekleri
Yaşamınıza az buçuk dinamit izafe etmek kucakin fantezi kostümler harika bir yöntem olur. Özellikle de, özgüveninizi arttırmak, rutini kırmak ve ilişkinizi renklendirmek isterseniz, fantezi kostümler tam size bakarak olur. Bu hatmızda, rical kucakin en popüler fantezi kostüm seçeneklerini inceleyeceğiz.
Birfena can, fantezi kostümlerini sırf özel etkinliklerde kullanırken, diğerleri de rastgele bir şeb eğlencesinde kullanabilirler. İster seksi bir hayalet, lüzum korkunç bir canavar, isterseniz de sporcudan karateciye kadar birfena farklı kostüm seçenekleri mevcut.

1. Süper Er Kostümleri
2. Askeri Kostümler
3. Tarihi Kostümler
4. Serseri Joker
5. Palyaço
Süper er kostümleri her devir en popüler er fantezi kostüm seçeneği olmuşdolaşma. Spiderman, Superman, Batman, Captain America kadar birfena farklı süper erın kostümleri zıtmıza çıkmaktadır. Askeri kostümler de öbür bir popüler seçenektir. Hem seksi hem de çekici bir görünüm kazandırabilir. Tarihi kostümler ise geniş bir yelpazede sunulmaktadır. Antika Roma döneminden esinlenen gladyatör kostümleri yahut şövalye kostümleri kadar.

Eğer henüz çirkin bir şeye yönelmek isterseniz, Serseri Joker yahut korkutucu bir canavar kostümü de harika bir yöntem olur. Palyaço kostümü ise, özellikle de bir peçe kullanarak, ağırbaşlı bir çekinmek filmi atmosferi yaratmanıza izin verir.

Erkekler kucakin en popüler fantezi kostüm seçeneklerinden kimiları bunlardır. Siz de hayatınıza az buçuk dinamit izafe etmek isterseniz, fantezi kostümlerden birini deneyin. Berhudar ilişkiler ve gır gır partiler diliyoruz.